TAŞLARIN ZAYIFLATMA ETKİSİ !!!

Zayıflamak için değerli taşlardan yapılmış kolyelerinizden, bilekliklerinizden, yüzüklerinizden ve tesbihlerinizden de faydalanabileceğimizi biliyor muydunuz?

Peki size süs eşyası olarak kullandığımız değerli taşlardan yapılmış kolye, küpe, yüzük gibi ziynetlerimizin zayıflamamıza da katkıda bulunacağını söylesek …

Zayıflamaya yardımcı taşlardan en önemlisi Aytaşı’ dır.

 

Gökkuşağını andıran opak ve ay ışığına benzer hoş bir yansıması vardır.

Enerjisini dolunaydan alan bu Aytaşı, Haziran ayında doğanlar için adeta iksir görevi görür. Tabii sadece Haziran doğumluların değil, herkesin en başta da kadınların hormonlarını etkilediği için biz kadınlara gerçekten de doğa ananın hediyesidir.

Aytaşı’ nın farklı bir biyoenerjik etkisi olduğu saptanmıştır. Hele ki dolunaylarda şifa gücü kat be kat artmaktadır. 3. Göz yani alın çakrası ile etkileşimi büyüktür.

Endokrin sistemine direk etken olduğu için vücutta biriken tüm zararlı blokajları çözmeye yardımcı olur.  Bunların içinde en önce Yağ Blokajları gelir. Aytaşı’ nı sürekli taktığımızda vücudumuzdaki yağlar daha kolay eriyecektir. Ayrıca metabolizmayı hızlandırdığı için kilo vermeye de yardımcı olacaktır.

Tüm bunların yanında doğurganlıkla direk etkilidir. Arap ülkelerinde kadınların geceliklerine bu taşlardan diktiği söylenir. Yeni doğum yapmış kadınların süt bezlerini çalıştırır sütü çoğaltır.  Adet ve doğum sancılarını azaltmaya yardımcıdır. Nazara karşı iyi gelir.

Aytaşı’ndan başka sindirim sisteminin çalışmasına yardım eden Kaplan Gözü ve Obsidyen de bu sayede zayıflamaya yardımcı değerli taşlar arasında yerlerini alırlar.

Bu mucizevi taşlar kullanıldıktan sonra mutlaka maksimum haftada bir kez suya tutulup ya da toprakta bir gece bekletilip kötü enerjilerinden arındırılmalıdır.  Özellikle Aytaşı dolunay olduğu akşamlarda ay ışığını görebileceği bir yerde bekletilirse yeniden çabucak şarj olabilir.

Değerli taşlardan şifa bulabilmemiz için onları mutlaka vücudumuza temas edecek şekilde taşımalıyız. Mesela kolye olarak takacak isek giysilerimizin üzerinde süs olarak değil, tenimize değecek şekilde kullanmalıyız. Ya da değerli taşlardan tesbih alarak eskiden padişahların ve sultanların yaptığı gibi gün içinde sürekli elimizde taşımalıyız.

Doğa ananın bizlere verdiği bu mucizevi taşlardan sizler de mutlaka edinerek kullanın, faydasını çok kısa zamanda göreceksiniz.

Nurdan SAYAN  Değerli Taş Experi 

Tel: 0532 353 22 20

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s